Odwiedzając moją stronę, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Aby pliki cookies nie były zapisywane w pamięci Twojego komputera, powinieneś zmienić ustawienia przeglądarki. ZAMKNIJ

Znajdź osobę

Andrzej Ecler

Wróć
Andrzej Ecler
Imię: Andrzej
Nazwisko: Ecler
Jednostka (JST): Tworóg
Funkcja: Wójt
Kadencja: 2002 - 2006

Komitet wyborczy: KWW Wspólny Dom.

Z materiałów wyborczych:

Mieszkam w Boruszowicach w Gminie Tworóg. Ukończyłem studia magisterskie na kierunku fizyka w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Opolu, a także studia podyplomowe na kierunkach zarządzanie, dydaktyka przedsiębiorczości oraz matematyka na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Obecnie pracuję w I LO im. S. Sempołowskiej w Tarnowskich Górach.

Od lat związany jestem z samorządem, na początku jako radny rady gminy, a następnie przez 12 lat byłem wójtem Gminy Tworóg. W tych lata udało nam się rozpocząć dynamiczny rozwój naszej gminy (telefonizacja, budowa oczyszczalni, kanalizacji, utworzenie gimnazjum, poprawa komunikacji) i rozwiązać wiele istotnych dla mieszkańców problemów.
Służba społeczna zawsze była dla mnie na pierwszym miejscu. Obecnie jestem Prezesem Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Tworogu oraz sekretarzem Oddziału Zarządu Powiatowego ZOSP RP. W straży pożarnej działam od 20 lat.
W wolnych chwilach interesuję się muzyką. Zresztą sam gram na gitarze elektrycznej oraz na perkusji w orkiestrze dętej przy OSP Boruszowice. Lubię podróżować i poznawać historię odwiedzanych krajów.


Wróć

Śląski Związek Gmin i Powiatów
ul. Kościuszki 43/5
40-048 Katowice
e-mail: zwiazek@silesia.org.pl
tel.: +4832/ 251 10 21, 609 03 50, 609 03 51
fax.: +4832/ 251 09 85, 609 03 61


Śląski Związek
Gmin i Powiatów